Sosyal Medya Hesabınız için Destek Alın

Sorun mu var 🤨 Hemen bize ulaş 👉WhatsApp/Telefon:

0850 307 74 30

✅ Siparişleriniz 7/24 tam otomatik olarak işleme konulmaktadır.
✅ Teknik Destek Departmanımız 7 Gün 24 Saat aktiftir.
✅ Sipariş Detayları sayfasından teknik destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

🔵 🔵 🔵 🔵 🔵
WhatsApp (Satış Öncesi Destek) Departmanımız
Hafta İçi: 09:00-18:00
saatleri arasında hizmet vermektedir.
🔵 🔵 🔵 🔵 🔵
Sipariş verirken neye dikkat etmeliyim?
Sipariş verirken takipçi servisleri ise sadece kullanıcı adı, beğeni/izlenme gibi servisler ise gönderi linkini doğru yazmaya dikkat ediniz. Yapılan hatalar müşteri sorumluluğundadır.
Kullanıcı adının başına '@' koymalı mıyım?

Hayır. Sadece kullanıcı adınızı yazmanız yeterli olacaktır. (Örneğin; arianagrande)

Hesabımı gizliden çıkarmalı mıyım?

Evet. Kesinlikle hesabınızın herkese açık olması gerekiyor. Aksi durumlarda yaşanan hatalar tamamen müşteri sorumluluğundadır.

Siparişim ne zaman sonuçlanır?

Siparişleriniz ortalama 12 ile 48 saat arasında sonuçlanmaktadır. 48 saati geçen siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Seçmiş olduğunuz hizmetin altında yer alan "Satın Al" butonuna tıklayarak gerekli bilgileri girip hizmeti sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin ödemesini bir kredi/banka kartı ile yapabilirsiniz.

Kart bilgilerim güvende mi?

Kredi/Banka kartı bilgileriniz 256-Bit şifreleme ile iletilmektedir. Kart bilgileriniz veya kart bilgilerinizi içeren kişisel verileriniz sistemimize asla kaydedilmez ve asla paylaşılmaz.

Sosyal Medya hesabım güvende mi?

Tarafımızdan satın alacağınız hizmetlerde sosyal medya hesabınızın şifresini, e-mail adresini asla talep etmemekteyiz. Dolayısıyla, hesabınız güvende kalır.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişinizin ödemesini yaptıktan hemen sonra vermiş olduğunuz e-mail adresine bir takip kodu ve link gönderilecektir. Bu takip kodu ve link ile siparişinizin durumunu tam zamanlı olarak görebilirsiniz.

Siparişim tamamlanmaz ise ne olur?

Siparişleriniz ortalama 12 ile 48 saat arasında sonuçlanmaktadır. Siparişinizin tamamlanmama olasılığı çok düşüktür. Sistemden dolayı tamamlanmayan siparişlerin tutarı ödeme yaptığınız karta geri iade edilir.

Teknik destek sağlıyor musunuz?

Evet! İletişim formu üzerinden veya sipariş bilgilerinizin yer aldığı bölümden tarafımıza 7/24 satın aldığınız hizmet hakkında teknik talepte bulunabilirsiniz.