Kullanım Şartları Sözleşmesi

Grupsosyal.com web sitesi ("Web Sitesi") 'ne hoş geldiniz.

grupsosyal.com, https://grupsosyal.com adresinde bulunan bu Web Sitesini ve Hizmetleri size bu şartlarda ("Kullanım Şartları Sözleşmesi") belirtilen bildirimlere, hükümlere ve koşullara tabi olarak sağlar. Ayrıca, Hizmetlerimizden herhangi birini kullandığınızda, söz konusu hizmet için geçerli olan kurallara, yönergelere, politikalara, şartlara ve koşullara tabi olacaksınız ve bunlar, bu referansla bu Kullanım Şartları Sözleşmesine dahil edilmişlerdir.

Bu Kullanım Şartları Sözleşmesi 10.10.2020 tarihinden itibaren geçerlidir.

Kullanım Şartları ve Sözleşmesinde yer alan "hizmet" ifadesi grupsosyal.com üzerinden sağlanan tüm paketleri, hizmetleri, Web Sitesi üzerinden satın alınabilir her şeyi kapsamaktadır.

Web sitesini ve / veya sağladığı hizmetleri kullanmaya uygunluğunuz, aşağıdaki koşulların karşılanmasına bağlıdır:

 • 18 yaşından büyüksünüzdür.
 • Web Sitesini ve Hizmetleri bu Kullanım Şartları Sözleşmesine ve ikamet ettiğiniz eyalet ve ülke tarafından belirlenen geçerli tüm yasa ve düzenlemelere göre kullanırsınız.
 • Web sitesinde eksiksiz ve doğru kayıt bilgileri sağlarsınız ve doğru kayıt bilgilerini tutarsınız.
 • Bu kriterlere uymadığınız veya bu Kullanım Şartları Sözleşmesinin herhangi bir bölümünü ihlal ettiğiniz takdirde, grupsosyal.com'un herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin erişiminizi iptal edebileceğini, aldığınız siparişi iptal edebileceğini, geri ödeme ve/veya telafi sağlamayabileceğini kabul etmektesiniz.

Bu Web Sitesinin Kullanımı

Web Sitesi kullanımınızla bağlantılı olarak, sorumlu bir şekilde hareket etmeli ve sağduyulu davranmalısınız. Kullanım Şartları Sözleşmesini kabul ederek şunları yapmayacaksınız:

 • Herhangi bir yerel, eyalet, il, ulusal veya başka bir yasa veya yönetmeliği veya bir mahkeme kararını ihlal etmek
 • Fikri mülkiyet, mahremiyet, tanıtım veya sözleşme hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir kişi veya kuruluşun haklarını ihlal etmek
 • Virüs kullanımı, iptal botları, Truva atları, zararlı kodlar, sel pingleri, hizmet reddi saldırıları, paket veya IP sahtekarlığı, sahte yönlendirme veya elektronik posta adresi bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmetlerimize müdahale etmek veya zarar vermek veya zarar verme amaçlı benzer teknolojileri kullanmak
 • Bilgi toplamak veya Hizmetler veya Web Sitesi ile başka şekillerde etkileşimde bulunmak için otomatikleştirilmiş komut dosyaları kullanmak

Bu Web Sitesinin Sağladığı Hizmetlerin Kullanımı

Web Sitesi üzerinden sağlanan hizmetleri satın alarak ve/veya kullanarak aşağıdaki maddeleri okuduğunuzu, anladığınızı, uyguladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylarsınız:

 • Web Sitesi hizmetlerini satın almadan önce hizmet satın alınacak hesabı/profili herkese açık hale getirirsiniz.
 • Web Sitesi hizmetleri satın alırken verdiğiniz ve/veya sizden istenilen bilgilerin şahsınıza ait, doğru ve ulaşılabilir olduğunu kabul edersiniz. Yanlış, eksik, hatalı, ulaşılamaz ve/veya şahsınıza ait olmayan bilgileri vermeniz durumunda tüm sorumluluk tarafınıza aittir. Yanlış ve/veya eksik bilgiler vermeniz durumunda siparişiniz iptal edilebilir ve tarafınıza ücret iadesi sağlanmaz.
 • Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi, abone, beğeni gibi hizmetlerin yanlış kullanılması halinde hesabınız askıya alınabilir veya kapatılabilir.
 • "Yeni Açılmış","Telif Hakkı İhlaline Sebebiyet Veren","Sms ve Mail Onaysız" hesaplara ve/veya profillere Web Sitesi üzerinden sağlanan hizmetleri satın alamazsınız.
 • Satın alınan hizmet tamamlanmadan aynı hesaba başka hizmet satın alamazsınız.
 • Web Sitesi üzerinden "fenomen paketleri" adı altında satın alınan hizmetlerin gönderi limiti 100 adettir. Bu hizmetler, satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir. 30 günü dolduran veya 100 adet gönderi limitine ulaşan hizmet durdurulmaktadır. Hizmetin devam etmesi için yeniden satın almanız gerekmektedir.
 • Web Sitesi üzerinden "Oto beğeni" adı altında satın alınan hizmetlerin gönderi limiti 50 adettir. Bu hizmetler, satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir. 30 günü dolduran veya 50 adet gönderi limitine ulaşan hizmet durdurulmaktadır. Hizmetin devam etmesi için yeniden satın almanız gerekmektedir.
 • Silinen takipçi, abone ve beğeni konusunda Web Sitesi garanti vermemektedir. Aldığınız hizmetler sosyal medya sitesi tarafından silinebilir. Bu silinmeler, tarafımızdan gerçekleştirilmemekte olup silinme durumunda herhangibir ücret iadesi sağlanmamaktadır.
 • Web Sitesi, satılan hizmetlerde aktiflik ve/veya düşmeme/silinmeme garantisi vermemektedir. Web Sitesi sadece alınan hizmetin gerçekleştirilmesinden sorumludur. Hizmet gerçekleştikten sonra, hizmet sosyal medya sitesi tarafından silinebilir. Eğer hizmet eksik miktarda tamamlanırsa, Web Sitesi sistemi 168 saat içerisinde otomatik şekilde eksik miktarı göndererek tamamlamaktadır.
 • Sipariş verdiğiniz hizmetler maksimum 72 saat içerisinde başlar. 72 saatlik süre tamamlanmadan siparişleriniz iptal edilemez, geri ödeme sağlanamaz.
 • Eğer gizli bir hesaba veya profile Web Sitesi üzerinden sağlanan hizmetleri satın alırsanız, satın alınan siparişlerin durumu "Tamamlandı" olarak sipariş detayları sayfasında gösterildiği taktirden itibaren ücret iadesi yapılamaz, telafi edilmez.
 • 18 yaş ve üstüne hitap eden, cinsel içerikli, yasa dışı kumar/bahis/iddia/kupon satış hesaplarına ve/veya yasa dışı olan tüm hesaplara Web Sitesi üzerinden sağlanan hizmetlerin satın alımı yasaktır. Bu tarz hesaplara Web Sitesi üzerinden sağlanan hizmetler satın alındığı sitemiz tarafından anlaşılırsa siparişiniz iptal edilir, ücret iadesi sağlanmaz ve telafi edilmez.
 • Web Sitesi üzerinden satın alınan hizmetlerin başlama süresi sistem ve sunucu durumuna göre değişebilir, ertelenebilir, 72 saate kadar uzatılabilir. Satın alınacak hizmetlerin anlık başlama süresini tarafımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan başlama süreleri ortalama süredir, gerçek süreyi yansıtmaz ve saatlik olarak değişebilir.
 • Web Sitesi üzerinden satın alınan hizmetler, sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştiğinden dolayı kesinlikle gönderilmeye başlanan hizmetin ücret iadesi ve/veya iptali sağlanamamaktadır.
 • Eğer satın alınan hizmet Web Sitesi üzerinden kaynaklanan bir problemden dolayı 72 saat içerisinde başlatılamamış ise ücret iadesi söz konusudur. 72 saat içerisinde başlatılan ve hizmet gönderilmeye başlatıldıktan sonra 168 saat içerisinde tamamlanan hizmetlerin geri ödemesi, ücret iadesi yapılamaz. Sitemiz bu durumda kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Web Sitesi üzerinden satılan hizmetlerin tamamlanma süresi sipariş verilen profile, satın alınan hizmetin başlamasından itibaren 168 saattir. 168 Saatlik bu süre dolmadan satın alınan hizmetlerin iptali, para iadesi, tarafımızdan durdurulması mümkün değildir.
 • Web Sitesi iletişim kanalları hafta içi 12:00 ve 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu zaman aralığı dışındaki aralıklarda aramalarınız, mesajlarınız, teknik destek talepleriniz, bildirileriniz tarafımızdan cevaplanmayabilir.
 • Kredi kartı ve Havale/EFT ödemeleriniz, ödeme kanalımız olan BDDK lisanslı PAYTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. tarafından işlenecektir. Onay ve iade işlemleri PAYTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. tarafından gerçekleşecektir.
 • Mobil Ödeme tercihi ile alınan ödemeleriniz, mobil ödeme kanalımız olan PAYGURU firması tarafından işlenecektir. Onay ve iade işlemleri PAYGURU tarafından gerçekleşecektir.
 • Web Sitesi üzerinden satılan hizmetleri satın aldıktan sonra sipariş tamamlanana kadar hesap/profil adı ve/veya URL'si, gönderi/paylaşım/tweet/fotoğraf ID veya URL'si değiştirilemez, gizlenemez ve sipariş tamamlanmadan sitemizden ve/veya başka herhangibir platformdan benzer hizmet satın alımı yapılamaz. Bu gibi durumlarda sistem "başlangıç ve bitiş sayılarını göze alarak çalıştığından dolayı" siparişinizi tamamlanmış olarak gösterir ve ücret iadesi, telafi/geri ödeme yapılamaz.
 • Web Sitesi üzerinden hizmet siparişi veren ve/veya Web Sitesi üzerinden hizmet satın alan herkes bu sayfada belirtilen tüm kuralları ve/veya uyarıları kabul etmiş olur ve/veya bu kurallar/uyarılar dahilindeki herhangi bir durumda şikayetçi olamaz ve/veya hak talep edemezler.
 • Web Sitesi sosyal medya hesaplarınıza hizmet vermeyi kabul veya reddetme hakkını saklı tutar. Web sitesi yetkilileri, önceden haber vermeksizin satın alabileceğiniz hizmetlere kısıtlama getirebilir.

Fikri mülkiyet

Bu Web Sitesinde veya Hizmetlerde yer alan tüm kod, metin, yazılım, komut dosyaları, dosyalar grupsosyal.com'a aittir.

Bu Web Sitesinde veya Hizmet içinde yer alan herhangi bir materyalin izinsiz kullanımı telif hakkı kanunlarını, ticari marka kanunlarını, gizlilik ve tanıtım kanunlarını ve / veya diğer yönetmelik ve tüzükleri ihlal edebilir. Materyallerden herhangi birinin herhangi bir üçüncü şahsın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen [email protected] adresinden iletişime geçin.

Üçüncü Taraf Web Siteleri

Web Sitesi sizi İnternet'teki diğer sitelere bağlayabilir veya başka taraflarca sağlanan bilgi, belge, yazılım, materyal ve / veya hizmetlere referanslar içerebilir. Bu web siteleri, bazı kişilerin uygunsuz veya saldırgan bulabileceği bilgiler veya materyaller içerebilir.

Bu diğer web siteleri ve taraflar bizim kontrolümüz altında değildir ve bu tür sitelerin içeriğinin doğruluğu, telif hakkı uygunluğu, yasallığı, dürüstlüğü veya başka herhangi bir yönünden sorumlu olmadığımızı ve hatalardan veya eksikliklerden sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz. Bu tür bir bağlantının veya referansın dahil edilmesi, yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sağlanmıştır ve Web Sitesi veya tarafın tarafımızca onaylandığı veya ilişkilendirildiği veya açık veya zımni herhangi bir garanti anlamına gelmez.

Garantinin Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

grupsosyal.com tedarikçilerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini, bu Web Sitesi ile ilgili veya Hizmetlerle bağlantılı olarak açık veya zımni tüm beyan ve garantileri hariç tutar ve reddeder. Grupsosyal.com'un tedarikçilerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini bu Web Sitesinin kullanımıyla ilgili veya bu Web Sitesinin kullanımından doğabilecek herhangibir zarardan sorumlu tutmazsınız.

Bu Kullanım Şartları Sözleşmesindeki Değişiklikler

grupsosyal.com, bu Web Site'sinin herhangi bir bölümünü veya tamamını önceden haber vermeksizin istediği zaman değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar.

Ayrıca grupsosyal.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu Kullanım Şartları Sözleşmesini değiştirilme tarihi ile birlikte Web Sitesinde yeni terimler yayınlayarak geçerli olmak üzere herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Hizmete kaydolmadan veya Hizmeti kullanmadan önce bu sözleşmenin şartlarını okumaktan ve anlamaktan sorumlusunuz. Bu tür bir değişiklik yayınlandıktan sonra Web Sitesini ve / veya Hizmetleri kullanmanız, bu Kullanım Şartları Sözleşmesinde değiştirilen yeni koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Uygulanacak Hukuk

Bu Kullanım Şartları Sözleşmesi ve bunlardan kaynaklanan veya bunlarla ilgili her türlü ihtilaf veya iddia, herhangi bir seçim veya hukuk hükmü veya kuralı ihtilafını etkilemeden, Türkiye iç yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Kullanım Şartları Sözleşmesinden veya Web Sitesinden kaynaklanan veya bunlarla ilgili her türlü yasal dava, dava veya dava münhasıran Türkiye mahkemelerinde açılacaktır.