Ücretsiz Instagram Beğeni Hilesi Siteleri
upload/5fc1400c8cde1.jpg

>

Birçoğumuz Internet'te gezinirken bedava instagram beğeni hilesi sitelerine denk gelmişizdir. Bu yazımızda bu ücretsiz instagram beğeni hilesi sitelerine değineceğiz.

 

Ücretsiz Instagram Beğeni Hilesi

 

Ücretsiz olarak veya bir karşılığı olmadan instagram beğenisi elde etmeye çalışıyorsanız size kötü bir haberimiz var: hiçbir instagram beğeni sitesi size bunu yapmaz. İçinizden  "Daha önce böyle bir site kullanmıştım" ya da "Hayır ücretsiz instagram beğeni gönderen siteler var" diyor olabilirsiniz. Eğer böyle düşünüyorsanız blogu okumaya devam edin, ne kadar yanlış düşündüğünüzü anlayacaksınız.

 

Temel bir sitenin belli başlı giderleri vardır. Bunlar temel olarak kısaca şöyle sıralanabilir;

  • Alan Adı Ücreti
  • Yıllık Barındırma Ücreti
  • Sunucu çalışması için gerekli CDN, Depolama, Kontrol Paneli ücreti gibi spesifik ücretler.

 

Bu ücretlere projeye göre ekstra ücretler eklenebilmektedir (SEO, CMS, Lisans ücretleri vb.). Bu ücretleri kısaca belirtmemizin nedeni, çok basit bir instagram beğeni gönderme sitesi oluşturmak için bile minimum yıllık 1.000 - 2.000 TL arasında harcama yapmanız gerektiğini anlamanız içindir.

 

Siz aylarınızı, üstüne üstlük binlerce liranızı hiçbir karşılığı olmadan harcar mıydınız? Tabii ki hayır! Bu instagram hile sitelerini yönetenlerde aynı fikirdeler. Bu sitelerde reklam yok, satış yok, her şey ücretsiz. Peki ya ne üzerinden para kazanıyorlar? Sizin üzerinizden!

 

Ücretsiz Beğeni Hilesi Gönderme Mantığı

 

Ücretsiz hile sitelerinde mantık şu şekilde işler: Kullanıcı sisteme instagram kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapar. Bu girdiği bilgiler havuza kaydedilir ve instagram uygulamasına eklenir. Bu sayede şifrenizi değiştirseniz bile, sitenin yöneticileri hesabınıza uygulama üzerinden hâlâ erişebilir.

 

Sizin gibi, bedava beğeni sitesini kullanan diğer insanlarında hesapları havuzda toplanır ve siz beğeni istediğinizde diğerler kişilerin hesaplarından size beğeni, onlar istediğinde de onların hesabından size instagram beğeni gönderilir.

 

Site sahipleri ise bu aşamadan sonra, hesap bilgilerinizi idigic.net gibi büyük firmalara satarak sizin üzerinizden para kazanırlar. Bu büyük firmalarda sizin hesabınızdan müşterilerine para karşılığı beğeni, yorum, takipçi gibi gönderimler yaparlar. Instagram algoritması bu bot gönderimi algılarlarsa instagram hesabınıza beğeni engeli, yorum yapma engeli gibi engeller getirebilirler veya hesabınızı kapatabilirler.

Daha kötüsü, haberiniz olmadan gönderilen beğeniler veya yorumlar yasa dışı olabilir. Hesabınızdan yapılan yasa dışı yorumlar yüzünden adli cezalar bile alabilirsiniz. Bu durumda ikinci/sahte bir hesaptan bu siteleri kullanmanız bile sizi kurtarmayabilir.

 

Instagram beğenilerine ihtiyacınız varsa kurumsal beğeni satışı yapan siteleri tercih edebilir, dilerseniz instagram beğeni satın al kategorimizden bütçenize uygun beğeni paketlerinden birini satın alarak güvenli bir şekilde istediğiniz beğeni sayısına ulaşabilirsiniz.

 

Blog yazımızı özetleyecek olursak

 

Instagram hilesi sitelerini kullanmak, hem hesabınızı hem de hayatınızı karartabilir. Eğer insta beğeniye ihtiyacınız varsa bu işi profesyonelce ve hiçbir özel hesap bilginizi talep etmeyen siteler üzerinden paket satın alarak gerçekleştirmelisiniz.

 

Bol beğenili mutlu günler dileriz!

Ucuz instagram beğeni satın al

Hayat son zamanlarda iyice dijitalleşirken ve artık her şey internet üzerinden halledebiliyorken instagram uygulaması artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Artık ajanslar ve markalar reklam vermek, ürünlerini tanıtmak için instagram fenomenlerini...


Blogu Oku

Instagram Gerçek Takipçi Satın Alma

Bir hizmet seçerken en önemli bir faktör, teslimat süresi, hesabınızın sağlığının yanı sıra hesabınızın ne kadar hızlı büyümeye başlayacağını etkileyecektir. Anında teslimat, temelde tam olarak göründüğü gibidir. Siparişinizi tamamlayacaksınız ve t...


Blogu Oku

TikTok Beğeni Satın Alma

TikTok Beğeni Satın Alınmalı mıdır?   TikTok, her yaş grubundan insanın kullanmaktan keyif aldığı çok popüler bir sosyal medya platformudur. TikTok'ta organik büyüme sıfırdan başlayanlar için biraz zor olabilir ve birçok kullanıcıyı tiktok taki...


Blogu Oku


🇹🇷🇹🇷 TÜRK TAKİPÇİ PAKETİ 🇹🇷🇹🇷

Gerçek Türk Takipçi Satın Alın!

Instagram Türk takipçi paketlerimiz çekiliş ve sponsorluklar ile gönderilmektedir.
Fırsatı kaçırmayın!