Sipariş Bilgileri
Ödeme
Gönderiliyor

Sipariş BilgileriSatın Alınacak Hizmet:

250 Telegram Abone Paketi
 • Hesabınızın "Herkese Açık" konumda olduğundan emin olunuz. • Paket Detayları

  Paket Tutar
  250 Telegram Abone 19.99 TL
  KDV %18 3.6 TL
  Toplam 23.59 TL


  visa-mastercard-odeme

  256-bit-ssl-secure

  250 Telegram Abone Satın Al

  Telegram hesabınız için ucuz ve kaliteli 250 Adet Telegram Abone paketini satın almak için gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz girmelisiniz. 250 Telegram Abone Paketi 19.99 TL + KDV karşılığında Telegram hesabınıza belirtilen açıklamalar doğrultusunda gönderilecektir. Dilerseniz ihtiyacınıza uygun diğer telegram abone satın al hizmetlerine sitemiz üzerinden güvenli ve uygun fiyatlı olarak ulaşabilirsiniz. GrupSosyal.com, Telegram için 250 Telegram Abone paketlerinin satışını güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştiren bilinir bir markadır. Diğer tüm Telegram hesaplarınıza telegram abone satın al hizmetlerinden faydalanmak için sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz. Telegram için 250 Adet Telegram Abone satın alma konusunda herhangi bir problem yaşarsanız iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


  Ucuz 250 Adet Telegram Abone Nasıl Satın Alınır?

  Ucuz telegram abone satın al için öncelikli olarak ödeme yapacağınız yöntemi seçin. Sitemiz 250 Telegram Abone satın al mobil ödeme yöntemini de desteklemektedir. Dilerseniz IBAN numaramıza havale yaparak telegram abone satın al tercihini kullanın. Bu ödeme yöntemlerine ek olarak, banka kartı veya kredi kartı ile ödeme yöntemini kullanarak Telegram hesabınıza 250 Adet Telegram Abone satın al yöntemini destekleriz. Sadece 19.99 TL ödeyerek 250 Adet Telegram Abone gönderin. En ucuz 250 Telegram Abone al için sitemizi güvenle tercih edin.


  Sosyal Medya Hesabınıza Güvenilir 250 Telegram Abone Gönderme

  Telegram paketleri kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey: güvenilir telegram abone satın al hizmeti kullanmaktır. Grup Sosyal en güvenli ödeme yöntemlerini ve son sistem güvenlik alt yapılarını kullanmaktadır. 250 Telegram Abone satın alırken tüm bilgileriniz güvenle korunur ve ödeme bilgileriniz tarafımızdan asla depolanmaz. Sitemizden paket satın alırken Telegram hesabınız tamamen güvende kalır. Sizden herhangi bir hesap şifresi istemeyiz. Tüm telegram abone satın al işlemlerimizde %100 güvenliğe önem veririz.


  En Hızlı 250 Adet Telegram Abone Gönder Sistemi

  Tüm Telegram sistemlerimiz 7 gün 24 saat tam otomatik olarak çalışmaktadır. Bu sayede satın alacağınız 250 Telegram Abone sadece dakikalar içerisinde çok hızlı olarak gönderilecektir. 2023 yılı içerisinde en hızlı Telegram işlemleri sitemiz tarafından gerçekleştirilmiştir. Her saat yüzlerce Telegram kullanıcısı 250 Telegram Abone hizmetimizi memnuniyetle kullanmaktadır. Diğer hızlı telegram abone satın al paketlerimizi de güvenle kullanın. Telegram hesabınıza telegram abone satın al hizmeti için 250 Adet Telegram Abone paketini GrupSosyal.com üzerinden satın aldığınız için teşekkür ederiz.