Sipariş Bilgileri
Ödeme
Gönderiliyor

Sipariş BilgileriSatın Alınacak Hizmet:

25.000 Telegram Görüntülenme Paketi
 • Hesabınızın "Herkese Açık" konumda olduğundan emin olunuz.
 • Havale yaptıktan sonra bu alanı doldurun.

  Paket Detayları

  Paket Tutar
  25.000 Telegram Görüntülenme 99.99 TL
  KDV %18 18 TL
  Toplam 117.99 TL


  visa-mastercard-odeme

  256-bit-ssl-secure

  Telegram hesabınız için ucuz ve kaliteli 25.000 Adet Telegram Görüntülenme paketini satın almak için gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz girmelisiniz.
  25.000 Telegram Görüntülenme Paketi 99.99 TL + KDV karşılığında Telegram hesabınıza belirtilen açıklamalar doğrultusunda gönderilecektir.
  Dilerseniz ihtiyacınıza uygun diğer telegram goruntulenme satın al hizmetlerine sitemiz üzerinden güvenli ve uygun fiyatlı olarak ulaşabilirsiniz.
  GrupSosyal.com, Telegram için 25.000 Telegram Görüntülenme paketlerinin satışını güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştiren bilinir bir markadır.
  Diğer tüm Telegram hesaplarınıza telegram goruntulenme satın al hizmetlerinden faydalanmak için sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz.
  Telegram için 25.000 Adet Telegram Görüntülenme satın alma konusunda herhangi bir problem yaşarsanız iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  Telegram hesabınıza telegram goruntulenme satın al hizmeti için 25.000 Adet Telegram Görüntülenme paketini GrupSosyal.com üzerinden satın aldığınız için teşekkür ederiz.