Sipariş Bilgileri
Ödeme
Gönderiliyor

Sipariş BilgileriSatın Alınacak Hizmet:

500 Telegram Görüntülenme Paketi
 • Hesabınızın "Herkese Açık" konumda olduğundan emin olunuz.
 • Havale yaptıktan sonra bu alanı doldurun.

  Paket Detayları

  Paket Tutar
  500 Telegram Görüntülenme 6.99 TL
  KDV %18 1.26 TL
  Toplam 8.25 TL


  visa-mastercard-odeme

  256-bit-ssl-secure

  Telegram hesabınız için ucuz ve kaliteli 500 Adet Telegram Görüntülenme paketini satın almak için gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz girmelisiniz.
  500 Telegram Görüntülenme Paketi 6.99 TL + KDV karşılığında Telegram hesabınıza belirtilen açıklamalar doğrultusunda gönderilecektir.
  Dilerseniz ihtiyacınıza uygun diğer telegram goruntulenme satın al hizmetlerine sitemiz üzerinden güvenli ve uygun fiyatlı olarak ulaşabilirsiniz.
  GrupSosyal.com, Telegram için 500 Telegram Görüntülenme paketlerinin satışını güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştiren bilinir bir markadır.
  Diğer tüm Telegram hesaplarınıza telegram goruntulenme satın al hizmetlerinden faydalanmak için sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz.
  Telegram için 500 Adet Telegram Görüntülenme satın alma konusunda herhangi bir problem yaşarsanız iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  Telegram hesabınıza telegram goruntulenme satın al hizmeti için 500 Adet Telegram Görüntülenme paketini GrupSosyal.com üzerinden satın aldığınız için teşekkür ederiz.